دسته بندی ها

در تماس باشید
مازندران، ساری، کمربندی غربی، روبروی مسکن جوانان sales@katilux.com
  • 0

نرده فلزی

نرده راه پله

انواع نرده پله| نرده پله دوبلکس |نرده خاص + قیمت نرده پله: انواع نرده راه پله. نرده خاص. نرده مدرن پله. قیمت نرده پله. طراحی، ساخت و اجرا نرده پله مدرن و خاص. بهترین قیمت انواع نرده.
نرده راه پله انواع نرده پله| نرده پله دوبلکس |نرده خاص + قیمت نرده پله: انواع نرده راه پله. نرده خاص. نرده مدرن پله. قیمت نرده پله. طراحی، ساخت و اجرا نرده پله مدرن و خاص. بهترین قیمت انواع نرده.

نرده حفاظ

کاتی لوکس بر اساس طرح دلخواه مشتری به طراحی و تولید انواع نرده حفاظ دیواری با کیفیت بالا، برای خانه، باغ و شرکت و کارگاه و ادارات می پردازد.
نرده حفاظ کاتی لوکس بر اساس طرح دلخواه مشتری به طراحی و تولید انواع نرده حفاظ دیواری با کیفیت بالا، برای خانه، باغ و شرکت و کارگاه و ادارات می پردازد.

نرده بالکن و تراس

مجموعه کاتی لوکس با بهره مندی از طراحانی زبده و باتجربه، در کنار استفاده از متریال مرغوب و دستگاه های جدید، عملیات ساخت و طراحی نرده فلزی تراس و بالکن را در بالاترین کیفیت ممکن به شما کارفرمایان گرامی ارائه می نماید.
نرده بالکن و تراس مجموعه کاتی لوکس با بهره مندی از طراحانی زبده و باتجربه، در کنار استفاده از متریال مرغوب و دستگاه های جدید، عملیات ساخت و طراحی نرده فلزی تراس و بالکن را در بالاترین کیفیت ممکن به شما کارفرمایان گرامی ارائه می نماید.

نمونه کار نرده فلزی

 

 

 

نرده فلزی در اکثر بخش‌های ساختمان و با هدف افزایش امنیت مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته امروزه نرده فلزی کاربرد دیگری نیز پیدا کرده اند. به دلیل افزایش زیبایی ظاهر ساختمان ها، ساخت و اجرای نرده فلزی مناسب، مورد توجه کاربران قرار می‌گیرد. هر چه کیفیت و ظاهر نرده استفاده شده در ساختمان شما بهتر باشد، زیبایی و جذابیت ظاهری خانه و ساختمان نیز به همین میزان افزایش می‌یابد. مجموعه صنعتی کاتی لوکس با بهره گیری از بهترین متریال روز دنیا و با ارائه تنوع محصولات برای هر نوع سلیقه و هر میزان بودجه ای، بستری مناسب برای ثبت سفارش شما فراهم آورده است. همچنین، کارشناسان زبده و کارآزموده این مجموعه، شما را از اولین مراحل ثبت سفارش تا پایان پروژه و نصب همراهی می‌کنند.

 

نرده فلزی
 

انواع نرده فلزی ساختمانی

نرده فلزی استفاده شده در بخش‌های مختلف ساختمان، جنس و طرح متفاوتی دارد. نرده عمدتا برای حفاظت جان افراد به کار برده می‌شود. این نرده می‌تواند از جنس فلز، چوب، سنگ یا شیشه باشد. در بخش‌هایی از ساختمان که احتمال سقوط وجود دارد، از نرده استفاده می‌شود. نرده CNC از جدیدترین نوع نرده‌ها است که امروزه در ساخت ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و در ادامه به طور کامل این نوع نرده‌ را معرفی خواهیم کرد.
برای آشنایی بهتر شما با انواع نرده، این محصولات را با توجه به بخشی که در ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند، بررسی خواهیم کرد. فراموش نکنید که دکوراتیو بودن نرده‌ها باعث نشده تا این مواد کاربرد اولیه و اصلی خود را از دست دهند و بهتر است قبل از هر چیزی، ایمنی این سازه‌ها در نظر گرفته شوند.
 

نرده دیوار محوطه یا نرده کشی روی دیوار

نرده دیوار محوطه، بخش اصلی یک ساختمان است. این نوع از نرده ها، تاثیر زیادی بر روی امنیت محیط کاری یا مسکونی شما دارند. به طور کلی میتوان گفت نرده کشی روی دیوار، در تمامی سازه‌ها استفاده می‌شود. مطمئنا این نوع نرده فلزی لیزری یا انواع دیگر آن را بر روی تمامی سازه‌ها مشاهده کرده اید.
بهتر است نرده دیوار محوطه ارتفاع زیادی داشته باشد. ارتفاع در نظر گرفته شده در اکثر موارد، یک الی یک و نیم متر است. البته در نظر داشته باشید که ارتفاع نرده، به ارتفاع دیوار، محل زندگی و نوع خانه یا سازه نیز بستگی دارد. هر چه ارتفاع نرده حفاظ لیزری بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. برای زیبایی محیط زندگی یا کار خود نیز می‌توانید از نرده فلزی لیزری استفاده کنید. این نوع نرده‌ها با طرح‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند. علاوه بر این، می‌توانید نرده فلزی محوطه مورد نظر را با طرح دلخواه خود نیز در مجموعه کاتی لوکس سفارش دهید.
نرده کشی روی دیوار سازه باعث می‌شود تا نفوذ به درون محیط‌های مسکونی یا اداری، دشوار شود؛ از این رو با استفاده از نرده دیوار محوطه به راحتی می‌توانید امنیت محیط مورد نظر خود را افزایش دهید. جنس استفاده شده در چنین نرده هایی، اکثرا فلز است. جنس‌های دیگر مانند چوب، سنگ و شیشه برای نرده کشی روی دیوار مناسب نیستند و امکان انهدام آنها وجود دارد.

نرده راه پله

حفاظ راه پله، از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر روی دکوراسیون خانه و محیط مد نظر شما است. بسته به نوع قرارگیری راه پله، می‌توانید از طرح‌ها و جنس‌های مختلفی استفاده کنید؛ به طور مثال نرده پله دوبلکس، برای خانه‌های دو طبقه و دوبلکس کاربرد دارد. در چنین محیط‌هایی میتوانید از انواع مختلف جنس‌ها و طرح‌ها بهره بگیرید.

 

نرده پله


در نظر داشته باشید که تاثیر این نوع از نرده در زیبایی محیط زندگی شما، بیشتر از نرده‌های محوطه و نرده ساختمان خواهد بود. برای اینکه بتوانید نرده خانه را به سلیقه خود سفارشی سازی کنید، بهتر است از نرده راه پله CNC استفاده کنید. انتخاب و خرید نرده راه پله CNC به زیبایی و جذابیت ظاهری خانه شما کمک می‌کند. همچنین، طرح‌های استفاده شده در نرده راه پله CNC را می‌توان به صورت پیچیده نیز انجام داد؛ به همین خاطر استفاده از نرده فلزی لیزری و نرده CNC در این بخش از خانه، بیشتر به چشم می‌خورد.
همچنین اگر نرده راه پله شما درون خانه قرار گرفته باشد، می‌توانید علاوه بر جنس فلز، از جنس چوب، شیشه و سنگ نیز استفاده کنید. در نظر داشته باشید که ساخت نرده راه پله CNC با استفاده از جنس‌های دیگر نیز امکان پذیر است و تنها به جنس فلز محدود نیستید. موردی که باید در این میان به آن دقت کنید، اهمیت جنس و کیفیت نرده راه پله در تامین امنیت جانی افراد است.

نرده حفاظ ساختمان

نرده حفاظ ساختمان، بیشتر از نرده دیوار محوطه قابلیت شخصی سازی دارد. حفاظ مورد استفاده در ساختمان، در بخش خارجی درب یا دیوار قرار می‌گیرد. مانند اکثر نرده ها، کاربرد اصلی نرده حفاظ ساختمان، افزایش امنیت است. این نرده‌ها را می‌توان بر روی پنجره‌ها نیز مشاهده کرد. در ساخت سازه که امکان شخصی سازی زیاد پنجره و بالکن وجود ندارد، به راحتی می‌توانید از حفاظ پنجره و بالکن CNC استفاده کنید. چنین سازه‌هایی دارای طرح‌های مختلفی هستند؛ پس میتوان کمبود زیبایی ظاهری پنجره و بالکن خانه را با استفاده از حفاظ پنجره و بالکن CNC جبران کرد. در نظر داشته باشید جنس اصلی این نرده ها، فلز است.
همانند نرده‌های روی دیوار، نرده CNC حفاظ ساختمان بهتر است جنس فلزی داشته باشد. این نرده‌ها نیز در بخش‌های بیرونی قرار دارند و همیشه با رطوبت و آب در تماس هستند. برای افزایش ماندگاری حفاظ پنجره، نرده بالکن، حفاظ دیوار و حفاظ در، بهتر است از فلز و آلیاژ‌های مطلوب استفاده کنید.

ویژگی نرده‌های فلزی

نرده فلزی، پراستفاده‌ترین جنس برای نرده‌ها است. نرده فلزی بیشترین کاربرد را نسبت به جنس‌های دیگر دارد که این امر به دلیل ویژگی‌های برتر آن است. به طور حتم پس از آشنایی با ویژگی‌های نرده‌های فلزی، طرفدار این نوع از نرده‌ها خواهید شد.

 

نرده خاص

 

قابلیت رنگ‌پذیری

همان‌ طور که در بخش نرده راه پله‌ها اشاره کردیم، بهتر است نرده‌های استفاده شده رنگ‌پذیر باشند. نرده‌های استفاده شده در بخش‌های خارجی خانه، اکثرا از جنس فلز هستند و به طور مثال نرده فلزی راه پله، بهتر است ویژگی رنگ‌پذیری خوبی داشته باشد. از بین تمامی اجناس استفاده شده در ساخت نرده، فلز بیشترین قابلیت رنگ‌پذیری را دارد.
رنگ کردن نرده این فرصت را در اختیار شما قرار می‌دهد تا آنها را با دکوراسیون خانه یا محیط خارجی خانه خود هماهنگ کنید. در نظر داشته باشید که امکان رنگ کردن مجدد نرده فلزی وجود دارد. البته در مورد نرده CNC که دارای پیچیدگی بیشتری است، رنگ کردن کمی سخت خواهد بود. علاوه بر این، رنگ کردن باعث افزایش مقاومت نرده در مقابل زنگ زدگی می‌شود.

تنوع زیاد

نرده فلزی لیزری و نرده CNC، از پراستفاده‌ترین نوع نرده‌ها هستند. نرده فلزی لیزری را میتوان در بخش‌های مختلف ساختمان به کار گرفت. در نظر داشته باشید که نرده فلزی، قابلیت برش بیشتری دارد و به راحتی میتوان طرح‌های مختلفی را در آن ایجاد کرد و به همین علت، نرده‌های فلزی دارای تنوع چشمگیری هستند. از دیگر محصولات متنوع فلزی می‌توان به پله فلزی، درب فلزی و برش فلزات اشاره نمود.

استحکام بالا

کاربرد اصلی نرده‌ها را فراموش نکنید! پیش از شخصی سازی نرده‌های ساختمان، اولویت اول شما در انتخاب این محصولات باید حفظ امنیت و جلوگیری از سقوط باشد. نصب نرده و حفاظ فلزی نیز به همین خاطر انجام می‌شود. فلز، استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به جنس‌های دیگر دارد و می‌تواند تضمینی برای امنیت و سلامت شما باشد.

قیمت مناسب

به دلیل تولید گسترده و تنوع بالا، قیمت نهایی نرده فلزی کمتر است. نرده‌ها در بخش‌های مختلف خانه استفاده می‌شوند و مقدار ماده به‌کاررفته برای نرده سازی نیز زیاد است؛ از این رو جنسی را در نظر بگیرید که قیمت مقرون به صرفه ای داشته باشد. به یاد داشته باشید که در صورت استفاده از نرده‌های مدرن مانند نرده CNC، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

انواع مدل‌های نرده فلزی

مدل‌های نرده فلزی، به محل استفاده آن بستگی دارد؛ به طور مثال مدل نرده فلزی استفاده شده در حفاظ دیوار، با نرده راه پله حیاط متفاوت است. برای تنوع مدل نرده‌های فلزی بهتر است از نرده CNC استفاده کنید. هرچند نرده‌های فلزی دارای تنوع بالایی هستند، اما نرده‌های CNC مدرن‌تر و با تنوع بیشتری عرضه می‌شوند.

 

نرده لیزری


در حفاظ دیوار، عاملی که تعیین‌کننده مدل است، طرح بدنه و طرح سرنیزه خواهد بود. همان ‌طور که قبلا اشاره کردیم، طرح سرنیزه تاثیر زیادی در مدل حفاظ دیوار دارد. در حفاظ راه پله نیز به محیط خانه توجه می‌شود؛ به طور مثال در خانه‌هایی که به صورت دوبلکس طراحی شده اند، نرده پله دوبلکس با طرح دایره ای یا اسپیرال کاربرد گسترده ای دارد. در نرده بالکن و پنجره نیز به صورت متعدد شاهد استفاده از نرده‌های فرفوژه هستیم.
امروزه در ساخت و نصب نرده و حفاظ فلزی، از طرح‌های فانتزی و مدرن استفاده می‌شود. چنین طرح‌هایی با استفاده از نرده CNC یا روش‌های دیگر ساخته می‌شوند. یکی دیگر از عواملی که بر مدل نرده فلزی یا نرده CNC تاثیرگذار خواهد بود، رنگ و تطابق آن با دکوراسیون خانه و محیط زندگی است. از محبوب‌ترین مدل نرده‌های فلزی میتوان به نرده‌های هاسکی، تی ریل، کلاسیک و گرجی اشاره کرد.

کاربرد نرده و حفاظ در ساختمان

همانگونه که بار‌ها در این مطلب اشاره شد، اصلی‌ترین کاربرد نرده و حفاظ در ساختمان، ایجاد امنیت است. این نرده‌ها شما را از خطر سقوط حفظ کرده و از نفوذ افراد دیگر به محل زندگی شما جلوگیری می‌کنند. البته امروزه، کاربرد نرده‌ها افزایش یافته و به همین خاطر شاهد عرضه نرده‌های CNC و فرفوژه هستیم. چنین نرده‌هایی برای افزایش زیبایی و جذابیت ظاهری ساختمان تولید شده اند.

 

نرده سی ان سی

 

نرده بالکن و تراس

زمانی که دیوار بالکن و تراس کوتاه باشد، مجبور به استفاده از نرده بالکن هستید. این نرده، افراد مختلف خانه مانند کودکان را از سقوط نجات می‌دهد. همچنین، بالکن در اکثر مواقع در بخش جلویی خانه قرار دارد؛ پس زیبایی نرده بالکن تاثیر زیادی در زیبایی خانه شما خواهد داشت.

نرده حفاظ

نرده حفاظ، همان‌ طور که از نام آن پیداست، نقش خاصی در ساختمان ایفا می‌کند. البته علاوه بر حفاظت محیط خانه از خطرات احتمالی، کاربرد ظاهری نرده را نیز نباید نادیده گرفت. چنین کاربردی باعث شده تا نرده حفاظ لیزری توجه کاربران را جلب کند.

نرده راه پله یا پلکان

نرده پلکان یا راه پله نیز باید برای افراد خانه ایمن باشد. استحکام و ایمنی بالا از اولین ویژگی‌هایی است که باید در نرده راه پله حیاط در نظر گرفت. در صورتی که درون خانه نیز پله وجود داشته باشد، مسئله زیبایی و طراحی نرده راه پله، بیش از پیش مطرح می‌شود.

نرده پنجره

در صورتی که نتوانید طرح و مدل پنجره را شخصی سازی کنید و پنجره شما با دکوراسیون خانه هماهنگ نباشد، میتوانید از نرده پنجره استفاده کنید. حفاظ پنجره و بالکن CNC را می‌توان برای همین منظور به کار گرفت. همچنین پنجره‌های طبقات ابتدایی که در معرض نفوذ هستند، با استفاده از نرده حفاظ لیزری، امنیت بیشتری کسب خواهند کرد.

نرده فلزی لیزری

فلز به عنوان یکی از مواد سخت و با استحکام، محدودیت بالایی برای تغییر شکل دارد. اگر قصد دارید از نرده‌هایی با طرح فانتزی و مدرن استفاده کنید، بهتر است به فکر استفاده از نرده فلزی لیزری باشید. این نوع از نرده ها، تنوع بیشتری نسبت به نرده‌های فلزی ساده دارند.

 

نرده cnc


برش لیزری این امکان را میدهد تا انواع طرح‌ها و مدل‌ها را بر روی نرده بالکن، راه پله، دیوار و غیره ایجاد کرد. نرده‌های فلزی لیزری به حدی از محبوبیت در بین خریداران رسیده اند که امروزه به آنها به عنوان یکی از اولین انتخاب‌ها در طراحی دکوراسیون خانه نگاه می‌شود. نزده فلزی لیزری، پس از عملیات برش، رنگ کاری می‌شود و یکپارچگی از مزایای این محصول است.
ساختار یکپارچه باعث می‌شود تا استحکام و دوام این نرده‌ها بیشتر از نرده‌های معمولی باشد. همچنین نصب نرده و حفاظ فلزی لیزری نیز با سرعت بیشتر و به آسانی انجام می‌شود. عمر طولانی مدت از دیگر مزایای نرده‌های فلزی است. در انتها نیز بهتر است به قیمت این نرده‌ها اشاره کنیم. برای برش راحت تر، ضخامت نرده‌های لیزری باید کمتر باشد و وزن کم باعث می‌شود تا قیمت نرده فلزی لیزری نیز پایین باشد.

نرده فلزی سی ان سی

نرده فلزی سی ان سی، مانند نرده فلزی لیزری دارای تنوع بالایی است. این نوع از نرده‌ها نیز تحت برش قرار می‌گیرند. تنها تفاوتی که نرده‌های سی ان سی دارند، نوع برش آنها است. در برش نرده فلزی سی ان سی، از مته استفاده می‌شود. استفاده از روش‌های مختلف برش در نرده CNC و نرده لیزری، باعث ایجاد تفاوت‌هایی در ویژگی‌های آنها می‌شود.
همان ‌طور که گفته شد، نرده فلزی لیزری دارای ضخامت کمی است. به دلیل اینکه نرده CNC با استفاده از مته برش داده می‌شود، دارای ضخامت بیشتری است و به همین خاطر استفاده از نرده راه پله CNC امنیت بیشتری دارد.

قیمت ساخت و اجرای نرده چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت نصب نرده و حفاظ فلزی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین عاملی که در ساخت و اجرای نرده تاثیرگذار خواهد بود، جنس نرده است. در اکثر مواقع، از جنس فلز در ساخت نرده‌ها استفاده می‌شود. نوع آلیاژ استفاده شده در ساخت نرده، تاثیر زیادی در قیمت نرده دارد. در چنین مواقعی باید به وزن نرده، متراژ و ارتفاع حفاظ دیوار نیز توجه شود.
طرح و مدل نرده انتخاب شده نیز در قیمت نرده نهایی تاثیرگذار است. در نرده راه پله، علاوه بر موارد ذکر شده، تعداد میله‌های افقی استفاده شده نیز در قیمت نهایی تاثیر می‌گذارد.

 

نرده مدرن

 

خدمات ساخت و اجرای نرده و حفاظ کاتی لوکس

مجموعه صنعتی کاتی لوکس، تولیدکننده انواع محصولات فلزی، بهترین مجموعه برای ساخت و اجرای نرده‌های محیط مسکونی یا اداری شما است. با استفاده از طرح‌های مدرن و مواد اولیه باکیفیت، از حفاظ‌ها و نرده‌های ساختمانی زیبا و بادوامی برخوردار خواهید شد. کاتی لوکس با تجربه طولانی مدت، آماده ساخت و اجرای انواع نرده‌ها و حفاظ‌ها برای محیط‌های مسکونی منزل، باغ و ویلا است. اگر به زیبایی ظاهری محل زندگی خود اهمیت می‌دهید، می‌توانید با استفاده از خدمات کاتی لوکس، انواع نرده و حفاظ را به صورت طرح‌های سفارشی در اختیار داشته باشید.


سبد خالی است

0 تومان