دسته بندی ها

در تماس باشید
مازندران، ساری، کمربندی غربی، روبروی مسکن جوانان sales@katilux.com
  • 0

درب آپارتمان

شرکت کاتی لوکس به عنوان یکی از با تجربه ترین گروه های شاغل در زمینه طراحی و اجرای انواع مختلف درب فلزی آپارتمان شناخته می شود. کیفیت متریال، تجربه فنی بالای پرسنل مجموعه، طراحی های به روز و مدرن دنیا، دقت ابزار و ظرافت ساخت و... از مهم ترین مزیت های استفاده از خدمات این گروه به شمار می روند.
درب آپارتمان

نمونه کار درب آپارتمان فلزی

 

 

 

درب فلزی آپارتمان این روزها در بسیاری از ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده قرار می گیرد. بدون شک می توان گفت که این روزها تقریبا تمام آپارتمان ها دارای انواع مختلف درب فلزی هستند. مجموعه صنعتی کاتی لوکس تولیدکننده انواع مختلف درب فلزی آپارتمان می باشد و شما مشتریان محترم میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش طراحی و ساخت درب فلزی آپارتمان از طریق شماره های 3-09115007002 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
همانطور که میدانید، درب های فلزی در طرح های مختلفی ساخته می شوند. در ادامه جهت آشنایی بیشتر با انواع درب آپارتمان فلزی، مهم ترین آنها را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید مناسب ترین نوع درب فلزی را برای آپچارتمان خود انتخاب نمایید.

  • درب فلزی آکاردئونی: درب آکاردئونی به عنوان یکی از به روز ترین و جدید ترین انواع درب فلزی آپارتمان شناخته می شود. این درب ها به حالت آکاردئون باز و بسته می شوند. ساخت درب فلزی آکاردئونی بیشتر به صورت میله های عمودی فلزی با اشکال هندسی انجام می شود. این درب ها بیشتر به عنوان محافظی در مقابل درب ورودی واحد مورد استفاده قرار می گیرند.
  • درب فلزی فرفوژه: از دیگر نمونه های درب فلزی آپارتمان می توان به درب فلزی فرفوژه اشاره کرد. ساخت این درب ها به وسیله فلز فرفوژه انجام می شود. این درب ها بیشتر برای درب پارکینگ آپارتمان ها یا درب ورود به حیاط ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.
  • درب میله ای ساده: این انواع درب فلزی بیشتر به صورت یک محافظ ساده دیده می شوند. وظیفه این درب ها محافظت از درب ورودی ساختمان است. معمولا واحدهایی که دارای درب های ضد سرقت نیستند، برای امنیت بیشتر منازل خود از درب های میله ای ساده یا آکاردئونی استفاده می کنند.

 

 

از دیگر انواع درب فلزی آپارتمان می توان به درب های cnc، کلاسیک، میله ای ساده و... اشاره کرد. هر یک از انواع این درب ها در طرح ها و مدل های متنوعی دیده می شوند. مجموعه صنعتی کاتی لوکس ارائه دهنده تخصصی خدمات برش CNC فلزات می باشد. اگر نمونه مدنظر شما دارای برش CNC می باشد میتوانید با خیال راحت آن را به متخصصین حرفه ای ما بسپارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های 3-09115007002 با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت انواع درب فلزی آپارتمان

قیمت درب فلزی آپارتمان دارای مقدار ثابت و معین نیست. در واقع این مقدار به موارد متعددی بستگی دارد که در ادامه آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم. عوامل موثر بر تعیین قیمت درب فلزی آپارتمان به شرح ذیل می باشند:

  1. متراژ درب: یکی از مهم ترین عوامل موثر بر هزینه درب فلزی آپارتمان متراژ درب می باشد؛ این متراژ بر اساس مترمکعب محاسبه می شود. در صورتی که ابعاد درب مورد نظر شما کوچک باشد، مصرف فلز برای آن کمتر است؛ بنابراین قیمت آن نیز به صرفه تر لحاظ خواهد شد. در صورتی که درب بزرگ باشد نیز عکس این مطلب صادق است.
  2. نوع فلز به کار رفته در ساخت درب: ساخت درب فلزی آپارتمان با استفاده از متریال های مختلفی صورت می گیرد. در صورتی که متریال مورد نظر شما دارای مزیت ها و کیفیت بالاتری باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
  3. نوع طراحی درب: طراحی و اجرای درب فلزی آپارتمان نیز دارای تنوع بالایی است. هر چه طراحی مد نظر شما ساده تر باشد، وقت و هزینه کمتری صرف آن خواهد شد؛ بنابراین دستمزد کار نیز به مراتب پایین تر خواهد بود. اما در صورتی که طرح مورد نظر شما پیچیده باشد، باید وقت و هزینه بیشتری صرف آن شود، لذا دستمزد طرح نیز افزایش می یابد.
  4. نوع درب: انواع مختلف درب فلزی آپارتمان، اعم از آکاردئونی، میله ای، فرفوژه و... هر یک به ازای هر متر دارای نرخی مشخص هستند؛ بنابراین نوع مد نظر شما نیز نقش مهمی در تعیین هزینه نهایی درب فلزی آپارتمان ایفا خواهد کرد.

 

البته موارد دیگری مانند افزایش نرخ متریال، تورم، میزان تقاضا و... نیز در قیمت گذاری این درب ها نقش کوچکی ایفا می کنند. به طور کلی اگر قصد دارید از قیمت به روز و نرخ لحظه ای انواع درب فلزی آپارتمان آگاه شوید، می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره های 3-09115007002 با این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

ساخت و اجرای درب فلزی آپارتمان در کاتی لوکس

شرکت کاتی لوکس به عنوان یکی از با تجربه ترین گروه های شاغل در زمینه طراحی و اجرای انواع مختلف درب فلزی آپارتمان شناخته می شود. کیفیت متریال، تجربه فنی بالای پرسنل مجموعه، طراحی های به روز و مدرن دنیا، دقت ابزار و ظرافت ساخت و... از مهم ترین مزیت های استفاده از خدمات این گروه به شمار می روند.

 


با بررسی نمونه کارهای موجود در صفحه میتوانید نوع درب مورد نظر خود را انتخاب نمایید؛ همچنین برای سفارش انواع دیگر درب آپارتمان فلزی میتوانید با شماره های 3-09115007002 تماس حاصل فرمایید و ضمن ثبت سفارش، از قیمت هر کار نیز به طور کامل مطلع شوید. در ضمن اگر نیاز به مشاوره داشتید هم می توانید به صورت رایگان از تجربه مشاوران کاتی لوکس بهره بگیرید. سایر درب های فلزی قابل سفارش عبارتند از درب فلزی پارکینگ و درب فلزی حیاط.

سبد خالی است

0 تومان